Mektory - see on mõtteviis!

TTÜ Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory pakub:

 • ETTEVÕTTELE: Viime kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad, et lahendada praktilisi tootearendusprobleeme ja genereerida tulevikku vaatavaid ideid.
   
 • TUDENGILE JA ÕPPEJÕULE: Seome teoreetilist õpet praktilisega aidates valmistada ette parimal tasemel ja ettevõtluskogemusega insenere.
   
 • ETTEVÕTLIKULE NOORELE: Innustame üliõpilaste start-up ettevõtteid. Pakume abi ideede genereerimisel ja meeskondade moodustamisel ning viime toimivad idufirmad kokku võimalike investoritega.
   
 • KOOLINOORELE: Näitame, et inseneri elukutse on huvitav ja elulähedane ning suuname koolinoori ettevõtlikkusele.
   

Tutvu broneeritavate ruumidega SIIN.

Meie keskust on kolme ja poole aasta jooksul külastanud üle 200 000 inimese 116-st erinevast riigist. Tule ja veendu oma silmaga, mida põnevat 4450m2 suurune Mektory keskus pakub.

 Tänane innovatsioon on homne traditsioon!
 


 

Mis on Mektory?

 

 
Korralda sündmus Mektorys
Teenused ettevõttele

 
TTÜ Mektory Start-up programm
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool

TTÜ Mektory SatelliidiprogrammMektory Videod


 
Mektory pildialbum 

 

 

 

Ameerika päev TTÜ Mektorys
Reedel, 9. märtsil kl 11-16


Seekordse Ameerika päeva raames on Mektorys külas Jõgeva Gümnaasium, Kuusalu Keskkool ja Kehra kool. Noortele esineb USA Saatkonna kultuurinõunik Ed Dunn, TTÜ Mektory tegevust tutvustab Innovatsiooni- ja ettevõtlusdirektor Maria Alajõe ning TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli projektidest räägib koordinaator Karin Käär. 

Lisaks toimub kahetunnine programmeerimise töötuba, kus noored saavad tutvuda Virtuaalreaalsse maailma loomise ja tulevikutehnoloogiatega. 

Ameerika päev toimub igakuiselt TTÜ Mektorys juba ligi kaks aastat, mille jooksul on põnevates loengutes ja töötubades käinud ligi 700 noort 26 koolist üle kogu Eesti.